Masaj Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Masaj Ne Sıklıkla Yapılmalıdır?

Masaj Ne Sıklıkla Yapılmalıdır, Masaj yorgun geçen bir günün sonunda, stresli bir günün sonunda ihtiyacınız olan yöntemlerden biridir. Herkes sırtımı ovalasana, omzumu tutsana şeklinde en yakınındakine serzenişte bulunur. Masaj bu anlamda gündelik hayatımızın aslında içindedir. Profesyonel olarak alacağınız masaj sizi bedensel ve zihinsel olarak iyileştirir. Bununla beraber masaj haftada bir, iki, üç uygulanabilir. Aslında biraz hem sizin zamanınızla hem de maddiyatınızla ilgili bir durumdur. Aslında her gün masaj alabilirsiniz. Özellikle spor sonrası masaj çok etkilidir salgılanan laktik asitin algılanması ve kasların gevşetilmesi açısından. Yorgun bir günün sonunda masajı tercih edebilirsiniz veya güne başlarken zindelik vermek üzere size uygulanacak olan manipülasyonlarla kan dolaşımınızı hızlandırabilir ve metabolizmanızı hızlandırabilirsiniz. Aslında süresi biraz da size bağlıdır. Ama ideal süre olarak biz haftada bir masajı öneriyoruz. Daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz.

Çorlu Masaj

Siz günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Çorlu Aroma Terapi

Aroma Terapi

Aromatik yağların ısıtılması ile yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına faydalı olur.

Çorlu Derin Doku Masajı

Derin Doku Masajı

Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür.

Çorlu Bali Masajı

Bali Masajı

Bali masajı, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar.

çorlu Klasik Masak

Klasik Masaj

Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlar, dairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür.