Relax Masaj

Çorlu'da Relax Masaj

Çorlu Masaj olarak, İyi bir Relax masajı, kaslarınızdaki stresi ve gerginliği giderir ve sizi bir iyilik hissi ile sızmaya bırakır. Masajın genel faydaları nedeniyle bunu başarır: dolaşımınızı iyileştirir, böylece organlarınız ve cildiniz daha fazla oksijen alır; sıvıyı lenfatik sisteminizden geçirir. Gevşeme masajı vücudunuzu yiyeceklerini sindirmeye ve toksinlerinden kurtulmaya teşvik eder. Daha iyi uyumanıza yardımcı olacaktır. Bir masaj ayrıca herhangi bir kasın düğümlenmesine yardımcı olur, ağrıları ve burkulmaları yatıştırır ve cildi küçük aşınmaları iyileştirmeye teşvik eder. Birini rahatlatmak için ovalamak veya kucaklamak doğal bir içgüdüdür; bir rahatlama masajı bu içgüdüyü alır ve onunla birlikte çalışır ya da onunla ‘kıvrılır’. Daha fazlası için bizimle iletişime geçiniz.

Çorlu Masaj

Siz günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Çorlu Aroma Terapi

Aroma Terapi

Aromatik yağların ısıtılması ile yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına faydalı olur.

Çorlu Derin Doku Masajı

Derin Doku Masajı

Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür.

Çorlu Bali Masajı

Bali Masajı

Bali masajı, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar.

çorlu Klasik Masak

Klasik Masaj

Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlar, dairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür.