Klasik Masaj

Çorlu'da Klasik Masaj

Çorlu Masaj olarak, Bedenin tamamına veya belirli bölgelere uygulanan ovma, dairesel hareketler ve sert vuruşlar kullanılarak yapılan bir masaj türüdür. Belirlenmiş olan beş masaj tekniğinin tüm vücuda bir düzen içerisinde sırayla uygulanması ile yapılmakta olan geleneksel bir masajdır. Bedene baskı uygulayarak rahatlatmayı hedef alan klasik masajda ödem ve kas spazmlarının dağıtılması sağlanır. Profesyonel kişilerin uygulayacağı bu tedavi yöntemi ile fiziksel olarak büyük bir rahatlama yaşanır. Çin kültüründen doğarak 3000 yıldan fazla bir süredir uygulanmakta olan klasik masaj tekniği tüm dünyada yaygın olarak uygulanmaktadır. Farklı yöntemlerin bir arada uygulandığı klasik masaj da kullanılan her teknik farklı bir amaç taşımaktadır. Daha fazlası için bizimle iletişim haline geçiniz.

Çorlu Masaj

Siz günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Çorlu Aroma Terapi

Aroma Terapi

Aromatik yağların ısıtılması ile yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına faydalı olur.

Çorlu Derin Doku Masajı

Derin Doku Masajı

Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür.

Çorlu Bali Masajı

Bali Masajı

Bali masajı, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar.

çorlu Klasik Masak

Klasik Masaj

Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlar, dairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür.