Aroma Terapi Masajı

Aroma Terapi Masajı

Çorlu'da Aroma Terapi Masajı

Bitkisel yağlar ile yapılan Aromaterapi masajı, esansiyel yağlar olarak da bilinmektedir. Aromaterapi masajı vücut ısısını çok hızlı şekilde ısıtır, kas ve eklem ağrılarına iyi gelir. Ayrıca zayıf dolaşım bozukluklarına da oldukça iyi gelmektedir. Aroma terapi yağları ile nefes alış verişi daha rahat hale gelebilir ve kişi kendini hem mutlu hem de daha rahat hissedebilir. Burada koku ve dokunma gibi farklı duyuların gönderdiği sinyaller kişinin beyninin olumlu geri dönüşler yapmasını sağlamaktadır. Aromaterapi masajı teknikleri bel ve sırt ağrısına, eklem ağrılarına, kas ve eklemde oluşan rahatsızlıklara, stres, anksiyete, huzursuzluk, rahatlayamama, bacaklarda şişme, baş ağrısı, migren, regl sıkıntıları, menopoz ile ilgili sorunlar, selülit ve kilo problemleri, sindirim ve dolaşım sorunlarının da içinde bulunduğu çok rahatsızlıkta iyi gelen masaj yöntemidir. Daha fazlası için bizimle iletişim haline geçebilirsiniz.

Çorlu Masaj

Siz günlük hayatın stresinden uzaklaşabileceğiniz, ruhunuzu dinlendireceğiniz, bedeninizi rahatlatabileceğiniz bir ortam sunuyoruz.

Çorlu Aroma Terapi

Aroma Terapi

Aromatik yağların ısıtılması ile yapılan masaj deri yüzeyini daha çok ısıtır ve yoğun kas, eklem ağrılarına faydalı olur.

Çorlu Derin Doku Masajı

Derin Doku Masajı

Manipülasyonlarının temposunun düşük ancak hareketlerin şiddetinin fazla olduğu bir masaj türüdür.

Çorlu Bali Masajı

Bali Masajı

Bali masajı, kan dolaşımını arttırarak ve kas gerginliğini azaltarak rahatlama sağlar.

çorlu Klasik Masak

Klasik Masaj

Klasik masajlar, genel anlamda sert vuruşlar, dairesel hareketler ve ovma gibi anlamlara genel masaj türüdür.